Вітаємо учасника міжнародної олімпіади «Наланда»

Вітаємо Левченко Назара з відмінними результатами участі в міжнародній олімпіаді "Наланда"! 

«Наланда» в перекладі означає «місце, що дарує лотос (nalam)», або «духовне пізнання». Наш Центр названий на честь одного з найперших (заснований у V ст. до н. е.) і найбільших освітніх центрів свого часу - університету Наланда, у якому викладали і вчилися багато видатних філософів.
Легенда свідчить, що з давніх-давен місцеві брамники, або хранителі воріт, відбирали найкращих абітурієнтів за допомогою складного «вступного» іспиту. Недостатньо підготовлені студенти приходили до воріт університету кілька разів - до тих пір, поки рівень їх знань не влаштовував брамника. Абітурієнти вступали до університету лише завдяки своїм знанням, а не багатствам або чинам.
Ключовим напрямком діяльності Європейського центру дистанційної освіти «Наланда» є ретельна розробка та організація інтернет-олімпіад у середніх освітніх навчальних закладах для учнів різного віку.
Питання олімпіади складають та перевіряють висококваліфіковані педагоги з великим тривалим стажем викладання за відповідним фахом, а також доктори й кандидати наук, автори та рецензенти навчальних програм загальної середньої освіти.

Основні цілі освітніх олімпіад Наланда:
  • підвищити інтерес учнів до навчання та розвинути їх пізнавальні навички;
  • cтворити всім охочим учням умови для оцінки своїх знань на державному та міжнародному рівні у ході інтелектуального змагання;
  • надати педагогам можливість професійного вдосконалення;
  • виявити теми, розуміння яких викликає в учня труднощі;
  • мотивувати учнів до додаткового позашкільного та самостійного навчання;
  • стимулювати використання інформаційних технологій у освітньому процесі.
В олімпіаді беруть участь учні всіх середніх навчальних закладів з 2-го по 11-й клас. Учнів чекають нагороди та безліч призів! Робота педагогів-кураторів заохочується спеціально створеною системою мотивації та можливістю виграти чудову подорож!
Олімпіади «Наланда» допомагають учням оцінити свої сильні та слабкі сторони, мотивують їх удосконалювати свої здібності та усувати прогалини в знаннях.

Популярні дописи з цього блогу